14. Food Tech Eurasia 2019 Fuarı – TÜYAP Fuar Merkezi

14. Food Tech Eurasia 2019 Fuarı 23 – 26 Ekim tarihlerinde Tüyap Fuar Merkezinde kapılarını siz değerli ziyaretçilerine açıyor. Her yıl olduğu gibi bizde kendi fuar takvimimize Food Tech fuarını eklemiş ve aynı yerimizde sizlere geliştirdiğimiz makina teknolojilerini göstermekten memnun olacağız.

Makina parkurumuzu her geçen gün sektörün ihtiyaçlarına göre arttırıyor ve geliştiyoruz. 2019 yılında makina parkurumuzda bulunan Titan, Silver, Emotion ve Wafer Production Line serilerimizde geliştirmelerde bulunduk. Silver makinamızın bant aralıklarıyla alakalı geliştirdiğimiz özel yapım makinamız ile de sektöredeki paketleme konusunda yaşanılan sıkıntıları gidermiş bulunuyoruz.

2019 yılında MJ (Moving Jaw) ismini verdiğimiz makinamız ile de parkurumuzu siz değerli sektör üreticileri için geliştirmeye devam ediyoruz. Bugün 4 . kıta +20 ülkeye yapmış olduğumuz ihracat ile ülke ekonomisini yaptığımız katılardan dolayı da mutluyuz.

Omaks Makina 14. Food Tech Eurasia 2019′ da olduğu gibi bir çok fuarda yer almaktadır. Fuar takvimlerimizden bizleri takip edebilirsin.

Hadi Birlikte Paketleyelim! Let’s Pack Together!