Omaks Makina

Let's Pack Together

Firmamız OMAKS, besleme ve paketleme makinaları imalatında özellikle de müşteri özel otomasyon çözümleri içeren projelerde deneyim sahibidir.

Özellikle kendi tasarım ekibini kullanarak oluşturduğu alternatif çözümler – ki bu hitap ettiğimiz pazarda çok seyrek görülmektedir, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında yüksek başarıya ulaşmamızdaki en büyük etkendir.

Projeniz ile ilgili tüm çalışmalar henüz teklif aşamasında iken tüm detayları ele alınarak planlanmaktadır. Talep edilen ekipmanın tasarımı, tedarik zincirinin oluşturulması, imalat planlaması, ekipman test tarihleri, kurulum ekibinin belirlenmesi ve hatta satış sonrası servis dosyanızın oluşturulması süreçlerinin tamamı sipariş öncesi belirlenmekte ve teklifimiz ile beraber sizlerle paylaşılmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek, hiç bir koşulda hizmet kalitesinden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

Bu çalışmalar sizlere en doğru verilerle teklif sunabilmemizi, projenize uygun en doğru çözümü en uygun fiyatlara imal edebilmemizi, ve yüksek standartlarda imal edilmiş ekipmanlarınızı en kısa sürede sizlere teslim edebilmemize olanak sağlamaktadır.

Kalite Sertifikalarımız

Katıldığımız Fuarlar

[vc_cta h2=”Size nasıl yardımcı olabiliriz?” h2_font_container=”font_size:20px|color:%23ffffff|line_height:24px” h2_use_theme_fonts=”yes” shape=”square” style=”flat” add_button=”right” btn_title=”sizi arayalım!” btn_style=”flat” btn_color=”white” btn_align=”right” btn_i_align=”right” btn_i_icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right” use_custom_fonts_h2=”true” btn_button_block=”true” btn_add_icon=”true” el_class=”third_bg_color” css=”.vc_custom_1513032961326{margin-bottom: 0px !important;}” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fwww.omaksmakina.com%2Filetisim%2F|||”][/vc_cta]